Ubranie przed :
Moja ocena : Bardzo mi się podoba twoj zestaw, ale jest za szaro tak nudnoo .
Daję 8,5/10 ; )
Ubranie po :
Moja ocena : Gdy otowrzylam twoją szafę pomyślałam O Bozee !! Ile ty masz ubran ! Moj zestaw jest kolorowy i wesoły ; ) Mam nadzieję, ze się spodoba ; )
Make up przed :
Moja ocena : Jejuu ! Jest świetnie !!!
Bez zastanowienia 10/10 !!
Make up po :
Moja ocena : Moj make up jest kolorowy i pasuje do stroju ;)
Mam nadzieję, ze sie spodoba ; )
Całkowita ocena : 18,5/20 - świetnie !!