sobota, 13 sierpnia 2011

Make up przed : 
Moja ocena : Fuu. NIe podoba mi sie ;/
                                  2/10


Make up po :  
Moja ocena : :)


Ubranie przed :
                             
Moja ocena : srednio mi sie podoba ; /
                                      5/10

Ubranie po :

MOja ocena : MI sie podoba ; )

Calkowita ocena : 7/20- zleee

Metamorfoza MistyViola

Make up przed :   
Moja ocena : NIe lubie tych ust , ale to kwestia gustu . Make up jest tradycyjny czarno bialy bez
                                  szalenstwa . kolczyki nie pasuja ;/  5/10


Make up po :         
Moja ocena : Jest zwyczjnie ; )

Ubranie przed :
Moja ocena : Ughh... nie podoba mi sie wgll. Ten krolik jest nie potrzebny te legginsy i buty ftu nie
                                  pasuja ; / jest za rozowo  ; / 2/10


Ubranie po :  
Moja ocena :  Jest eleganco i zwyczajnie

Calkowita ocena : 7/20 - zleee

Metamorfoza Lady_majusia_xD

Make up przed :
                               
Moja ocena : Twoj makijaz bardzo mi sie spodobal jednak nie ma w nim szalenstwa ;)  
                    8/10

Make up po : 
        
Moja ocena :Moj makijaz pasuje do stroju, ktory przygotowalam.Jest wesoly i                                
kolorowy.


Ubranie przed :

Moja ocena :  Twoj stroj bardzo przypadl mi do gustu . Jest kolorowy i fajny ; )                   
                       9/10


Ubrannie po :
:

Moja ocena : Stroj tak jak twoj jest kolorowy i wesoly ; )                                

Calkowita ocena : 17/20- Swietnie !

Metamorfoza yumi626

Make up przed :
     Moja ocena : Twoja doll jest bardzo ciekawa, ale nie podobaja mi sie te oczy. To juz kwestia gustu. Makijaz srednio mi sie podoba ;/ 6/10

Make up po :     
  Moja ocena : makijaz jest w kolorach niebieskiego . MI sie podoba  ; )
Ocena ogolna : 6/10 - spoko ; )

Metamorfoza LadyKinga199

Ubranie przed :
     

Moja ocena : Bardzo mi się podoba twoj zestaw, ale jest za szaro tak nudnoo .
                                  Daję 8,5/10 ; )

Ubranie po :    

   Moja ocena :  Gdy otowrzylam twoją szafę pomyślałam O Bozee !! Ile ty masz ubran !            Moj zestaw jest kolorowy i wesoły ; ) Mam nadzieję, ze się spodoba ; )  

Make up przed : 
   Moja ocena : Jejuu ! Jest świetnie !!! 
                                       Bez zastanowienia 10/10 !!

Make up po :
Moja ocena : Moj make up jest kolorowy i pasuje do stroju ;)
                                  Mam nadzieję, ze sie spodoba ; )    

Całkowita ocena : 18,5/20 - świetnie !!