sobota, 13 sierpnia 2011

Metamorfoza Lady_majusia_xD

Make up przed :
                               
Moja ocena : Twoj makijaz bardzo mi sie spodobal jednak nie ma w nim szalenstwa ;)  
                    8/10

Make up po : 
        
Moja ocena :Moj makijaz pasuje do stroju, ktory przygotowalam.Jest wesoly i                                
kolorowy.


Ubranie przed :

Moja ocena :  Twoj stroj bardzo przypadl mi do gustu . Jest kolorowy i fajny ; )                   
                       9/10


Ubrannie po :
:

Moja ocena : Stroj tak jak twoj jest kolorowy i wesoly ; )                                

Calkowita ocena : 17/20- Swietnie !

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz