Make up przed :
Moja ocena : NIe lubie tych ust , ale to kwestia gustu . Make up jest tradycyjny czarno bialy bez
szalenstwa . kolczyki nie pasuja ;/ 5/10
Make up po :
Moja ocena : Jest zwyczjnie ; )
Ubranie przed :
Moja ocena : Ughh... nie podoba mi sie wgll. Ten krolik jest nie potrzebny te legginsy i buty ftu nie
pasuja ; / jest za rozowo ; / 2/10
Ubranie po :
Moja ocena : Jest eleganco i zwyczajnie
Calkowita ocena : 7/20 - zleee




Brak komentarzy:
Prześlij komentarz