sobota, 13 sierpnia 2011

Metamorfoza LadyKinga199

Ubranie przed :
     

Moja ocena : Bardzo mi się podoba twoj zestaw, ale jest za szaro tak nudnoo .
                                  Daję 8,5/10 ; )

Ubranie po :    

   Moja ocena :  Gdy otowrzylam twoją szafę pomyślałam O Bozee !! Ile ty masz ubran !            Moj zestaw jest kolorowy i wesoły ; ) Mam nadzieję, ze się spodoba ; )  

Make up przed : 
   Moja ocena : Jejuu ! Jest świetnie !!! 
                                       Bez zastanowienia 10/10 !!

Make up po :
Moja ocena : Moj make up jest kolorowy i pasuje do stroju ;)
                                  Mam nadzieję, ze sie spodoba ; )    

Całkowita ocena : 18,5/20 - świetnie !!
                                           

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz